top of page
gelisim_akademisi3.jpeg
TKD İstanbul Öğrenci Gelişim Akademisi

25-26 Mayıs 2024 tarihlerinde İTO Dersaadet Kütüphanesi'nde gerçekleşecek olan TKD İstanbul Öğrenci Gelişim Akademisi, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölüm öğrencilerinin yetkinliklerini arttırmak ve kendilerini çalışma hayatına hazırlarken onlara destek olmak amacıyla TKD İstanbul Şubesi tarafından planlanmıştır. 

Programda, 12 konu başlığı yer alırken meslekten uygulamacılar ve farklı sektörden konuklarla eğitimler desteklenmektedir. 

Katılım için aşağıda yer alan formun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. 2 gün sürecek programa katılım gösteren BBY Bölüm öğrencilerine katılım sertifikası verilecektir.

Link: https://forms.gle/facRZMMvke835HG48

*Katılım 20 kişi ile sınırlıdır.
**Başvuru sırası dikkate alınacaktır.

TKD İstanbul Öğrenci Gelişim Akademisi Eğitim Programı - Sheet1 (1).jpg
gelisim_akademisi2.jpeg
Akademi.jpeg

İstanbul Ticaret Odası Dersaadet Kütüphanesi 

Hobyar Mahallesi, Yalı Köşkü Caddesi. Liman Hanı No:9, 34112 Fatih/İstanbul

 

TOPLU ULAŞIM

İETT otobüs hatlarının Eminönü son durağında indikten sonra Sirkeci yönüne yaklaşık 10 dakikalık bir yürüme mesafesi mevcuttur.

Üsküdar ya da Kadıköy’den Eminönü vapuru ile Eminönü iskelesine ulaştıktan sonra Kadıköy Şehir Hatları(Vapur) iskelesinin tam karşısındaki tarihi binadır. Girişler binanın sokak tarafından yapılmaktadır. İSPARK, Vergi Dairesi veya Kargocular Sokağı olarak tarif alınabilir.

 

METROBÜS

Metrobüs ile gelecek kullanıcılarımız için Cevizlibağ durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvayına geçmeleri ve Kabataş yönüne binerek Eminönü durağında inmeleri gerekir.

 

MARMARAY

Sirkeci Marmaray İstasyonunda inerek yaklaşık 10 dk. yürüyerek ulaşabilirsiniz.

 

TRAMVAY

Kabataş-Bağcılar tramvay hattı ile Eminönü durağında Alibeyköy-Eminönü tramvay hattı ile Eminönü durağında inerek 10 dk. Yürüyerek ulaşabilirsiniz.

 

ÖZEL ARAÇ

Anadolu yakasından gelecek kullanıcılarımız Beşiktaş-Karaköy-Eminönü güzergâhını kullanarak Liman Hanı’na ulaşabilir.

Avrupa yakasından gelecek kullanıcılarımız Yenikapı-Sarayburnu-Sirkeci güzergahını ya da Ayvansaray-Balat-Eminönü istikametini kullanarak ulaşabilirler.

 

*Otopark kullanımı için İSPARK ve çevredeki özel otoparkları kullanabilirsiniz.

bottom of page